breezy

1 Product

Филтри
 • Нема на залиха
  1.650 ден

  Подарок за уживателите на кафе, а погоден и за посебни пригоди, како нов дом, роденден, веридба, итн.

  Подарокот се состои од:
  Шоља Seaside Breeze, birds’ songs x1
  Шоља Seaside Breeze, waves x1
  Сет од 3 вида инстант кафе (турско,3 во 1, капучино) х2
  Чоколатца Ferrero Rocher х8
  Чоколатца Raffaello x7
  Декоративна Кутија со декоративна трака + декоративна Картичка
  Честитка (честитката е по твој избор, само пиши нѝ во Забелешка за Нарачка која ја избираш)