Ferrero

1 Product

Филтри
 • 2.520 ден

  Божиќен подарок кој најубаво ке одговара за твоја блиска личност која ги обожава и сезонава и Оревокршачот.

  Подарокот се состои од:
  – 1х Златна Круна Декоративна Чинија (голема)
  – 1х Декортивна Фигура Оревокршач (смола)
  – 1х Мини Керамичка Куќичка со Сијаличка (модел the More you Give, the More you Have)
  – 1х Свеќа Шишарка Ела (кафеава)
  – 2х Декоративно Снежно Гранче
  – 5х Чоколатца Рафаело
  – 1х Честитка Оревокршач
  *спакувано во проѕирна фолија како на втората слика
  *доколку избереш опција достава со брза пошта, сите производи како и целиот подарок ке бидат обезбедени и спакуван во заштиштна фолија со меурчиња