пдоарок

1 Product

Филтри
 • Нема на залиха
  1.950 ден

  Подарок за кој нема да трчаш на неколку места за да го составиш, а кој сигурно ке му се допадне на оние на кои ке им го подариш.

  Подарокот се состои од:
  – Oversized Маичка со Гепард, Don’t Look Back
  – Шоља за Кафе Me Time (форест грин)
  – Честитка Денес ти си Главен
  – Кутија за Подарок со Декоративна Картичка + Декоративна Трака

  *Пред да нарачате пишете нѝ за величина на маичката за да бидеме сигурни дека има во момент или дека доколку нема ке направиме на време за настанот за кој ви е потребен подарокот!
  *Честитката, декоративната картичка и декоративната трака можат да се сменат, по ваш избор (пишете нѝ која избирате во делот Забелешка за Нарачка)