Божиќен Филџан со тацна Дедо Мраз (керамика)

650 ден

2 на залиха

Кафенце, какао, чајче – што и да е твојот избор за топол напиток сезонава, филџанов Дедо Мраз ке ти го направи барем неколку пати поубав. Вистинско божиќно доживување.

*Филџанот собира +/- 250мл
*Достапен е и како сет од 2

Додатни информации

Тежина 0,37 kg
Димензии 13,5 × 8,5 × 8,8 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Божиќен Филџан со тацна Дедо Мраз (керамика)

650 ден

2 на залиха