Божиќен Сет / Здела, Чинија & 2 Филџани со тацна Дедо Мраз

2.800 ден

1 на залиха

Додај им божиќна магија на твоите празнични, зимски собиранки и разиграј ја твојата божиќна трпеза со овој симпатичен сет.

*сетот се состои од божиќна чинија, здела & два филџани со тацна Дедо Мраз
*сите производи се керамички

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Божиќен Сет / Здела, Чинија & 2 Филџани со тацна Дедо Мраз

2.800 ден

1 на залиха