Декоративен Светлечки Автомобил со Kутре и Подароци

990 ден

4 на залиха

За не-толку шарени ќошиња кои сепак сакаш да имаат празничен вајб, избери го светлечкиот автомобил со подароци и кутре.

*Автомобилот користи две ААА батерии од 1.5V

Додатни информации

Тежина 0,22 kg
Димензии 16,5 × 7 × 11,5 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Декоративен Светлечки Автомобил со Kутре и Подароци

990 ден

4 на залиха