Декоративно Пакување – Window Box, basic 22,5 х 17 х 6см

280 ден

6 на залиха

Кутија за подарок со прозорче со димензии 22,5 х 17 х 6см, наполнета со цикцак декоративно полнење (кафеаво), декоративна трака + декоративна картичка.
*Бојата на декоративната трака и картичката може да бидат по ваш избор – пиши ни’ на чат на инста за да се договориме или ако знаеш што сакаш, само пиши ни’ во Забелешка при Нарачка.

Додатни информации

Димензии 22,5 × 17 × 6 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Декоративно Пакување - Window Box, basic 22,5 х 17 х 6см

280 ден

6 на залиха