Диносаурус Шоља

Нема на залиха

Original price was: 350 ден.Current price is: 320 ден.

Па кое дете не би се радувало на ваква шоља за чајче? Уште подобро ако чајчето е од топло чоколадо 🙂

Додатни информации

Тежина N/A
Димензии N/A
color

,

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Диносаурус Шоља

Додај во кошничка