Фаца сум Вазна

Нема на залиха

1.000 ден

Out of stock

Вазна со лик што и без цвеќе ќе ги привлече очите на секој што ке ти дојде на гости.

Додатни информации

Тежина 0,83 kg
Димензии 8,5 × 26 cm
Шифра: ЗДВ0002 Категории: , Тагови: , , , , ,

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Фаца сум Вазна

1.000 ден

Out of stock