Голема Портокалова Декоративна Свеќа

Нема на залиха

Original price was: 450 ден.Current price is: 405 ден.

Out of stock

Декоративната свеќа во облик на камен отсликува кул карактер и необичност и освен за свој кеф, супер е и како подарок за разни пригоди (роденден, вселување во нов дом, нова година, 8ми март) за посебните луѓе во твојот живот (омилента другарка, професорка, твојата бфф или бест фризерка форевр, другарка ти од пилатес, и слично).

Кога гори свеќата, нејзиниот неправилен облик не му дозволува на стопениот восок да се задржи во средина како кај обичните свеќи, туку го усмерува восокот да тече по свеќата, па за да си ги заштитите површините по дома, бидете сигурни да има некаква подлога под свеќата.

Додатни информации

Тежина 0,55 kg
Димензии 10,5 × 7 × 16 cm

Description

Голема Портокалова Декоративна Свеќа

Original price was: 450 ден.Current price is: 405 ден.

Out of stock