Керамичка Кутија / Црвено Јаболко

Нема на залиха

Original price was: 600 ден.Current price is: 510 ден.

Out of stock

Кутијава јаболко може да биде новото место за твоите омилени мали нешта. Одлично ке се вклопи и во кујна за ситниците кои сакаш да ти се на дофат, но не и на видно место, а супер е и како подарок.

Додатни информации

Тежина 0,3 kg
Димензии 9 × 12 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Керамичка Кутија / Црвено Јаболко

Original price was: 600 ден.Current price is: 510 ден.

Out of stock