Мала Божиќна Шољичка Дедо Мраз (керамика)

400 ден

1 на залиха

Кафенце, какао, чајче – што и да е твојот избор за топол напиток сезонава, шољичката Дедо Мраз ке ти го направи барем неколку пати поубав. Вистинско божиќно доживување.

*Филџанот собира +/- 200мл
*Достапен е и како сет од 2

Додатни информации

Тежина 0,18 kg
Димензии 11 × 6 × 8 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Мала Божиќна Шољичка Дедо Мраз (керамика)

400 ден

1 на залиха