Many Faced Вазна

Нема на залиха

Original price was: 1.400 ден.Current price is: 1.120 ден.

Out of stock

Ако обожаваш необични парчиња декор што покажуваат стил и карактер, да не збориме ако си и фан на Game of Thrones, вазната со повеќе лица е за тебе!

Додатни информации

Тежина 1,3 kg
Димензии 14,5 × 27,5 cm
Шифра: ЗДВ0001 Категории: ,

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Many Faced Вазна

Original price was: 1.400 ден.Current price is: 1.120 ден.

Out of stock