Мини Капче Лампион

Нема на залиха

100 ден

Разиграј ја твојата новогодишна елка и додај и’ боја со рачно изработените капче лампиони. Бидејќи се правени рачно (и со многу љубов) и од различни типови волница, големината на капче лампионите може да варира до 1 см.

Додатни информации

Димензии 4 × 5 cm
color

, , , ,

Description

Имајте во предвид дека доколку немаме готови капче лампиони во моментот кога нарачувате, ке ни’ треба време да ги изработиме, па времето на достава ќе се разликува од вообичаените 1 до 5 дена, но ќе бидете известени за потребното време на изработка и за времето на испорака. За подетални информации контактираје не на инстаграм – @shopfrankly.

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Мини Капче Лампион

Додај во кошничка