Oversized Маица Party Stories

1.300 ден

Покажи фул спремност за журкање со кул, oversized маица.

100% памук
100% македонски производ – маица, илустрација, принт

*маицата на сликава е број L
*доколку во момент немаме на залиха, маичката која ја избравте ке биде испратена за достава во рок од 5-10 дена.

Додатни информации

Димензии N/A
size

XL, S, M, L

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Oversized Маица Party Stories

Додај во кошничка