Подарок – Кафе Сет Breezy

Нема на залиха

1.650 ден

Out of stock

Подарок за уживателите на кафе, а погоден и за посебни пригоди, како нов дом, роденден, веридба, итн.

Подарокот се состои од:
Шоља Seaside Breeze, birds’ songs x1
Шоља Seaside Breeze, waves x1
Сет од 3 вида инстант кафе (турско,3 во 1, капучино) х2
Чоколатца Ferrero Rocher х8
Чоколатца Raffaello x7
Декоративна Кутија со декоративна трака + декоративна Картичка
Честитка (честитката е по твој избор, само пиши нѝ во Забелешка за Нарачка која ја избираш)

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Подарок - Кафе Сет Breezy

1.650 ден

Out of stock