Подарок Сѐ е Царски со Тебе

Нема на залиха

1.200 ден

Out of stock

Ако вашите разговори, дали на телефон, преку пораки, на кафе, наутро на станување, ти се омилени, тогаш ова е подарокот кој го бараш. Одговара и за Неа и за Него.

Подарокот се состои од:
Златна Круна Декоративна Чинија, мала
Шоља за Кафе Малиот Принц Роза
Честитка Сѐ е Царски
Декоративно Пакување / basic – кутија + декоративна трака + декоративна картичка за подарок

*Ако сакаш подарокот да биде повеќе во твој стил, избери си декоративната картичка од сликите, а декоративната трака може да биде црвена, светло розе, пинк (како буквите), и маслинаста. Пиши нѝ го твојот избор при нарачување, во Забелешка за Нарачка, под делот за податоци.
*За да стигнат производите во првобитна, неоштетена состојба, истите ке бидат соодветно заштитени пред да бидат ставени во декоративната кутија. Откако ке стигнат, можете самите да ги извадите од заштитните обвивки/кутивчиња и да ги распоредите убаво во кутијата (уште поубаво – на ваш начин).

Додатни информации

Тежина 0,80 kg
Димензии 31,5 × 23,5 × 8,5 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Подарок Сѐ е Царски со Тебе

1.200 ден

Out of stock