Подарок за Неа / Јака!

Нема на залиха

1.700 ден

Out of stock

Совршен подарок за јаките пи*ки кои ти будат храброст и љубов!

Подарокот се состои од:
Арт Принт Sade (soldier of love) + рамка 20х25см
Афирмации за Правење Чуда
Рачно изработено чинивче за накит Месечина
Честитка “Јака Пи*ка„
Декоративно Пакување / basic (декоративна кутија + конфети + декоративна трака + декоративна картичка

*Честитката може да биде било која, по твој избор, а истото се однесува и за декоративната трака (опции: црвена, светло розе, пинк, и маслинаста). Пиши нѝ го твојот избор при нарачување, во Забелешка за Нарачка, под делот за податоци.
*За да стигнат производите во првобитна, неоштетена состојба, истите ке бидат соодветно заштитени пред да бидат ставени во декоративната кутија. Откако ке стигнат, можете самите да ги извадите од заштитните обвивки/кутивчиња и да ги распоредите убаво во кутијата (уште поубаво – на ваш начин).

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Подарок за Неа / Јака!

1.700 ден

Out of stock