Подарок за 8ми Март / Селфкеар сет

Нема на залиха

1.920 ден

Out of stock

Овој селфкеар сет е скоцкан со многу љубов и со огромна желба да донесе уште повеќе љубов и позитивни промени кај кого и да заврши!

Подарокот се состои од:
Афирмации за Правење Чуда
Дневник за Благодарност @365denablagodarnost
Арт Принт Everything goes my Way + рамка 20х25см
Честитка “Среќен Ден на Жената„
Декоративно Пакување / basic – декоративна кутија + конфети + декоративна трака + картичка

*Честитката може да биде било која, по твој избор, а истото се однесува и за декоративната трака (опции: црвена, светло розе, пинк, и маслинаста). Пиши нѝ го твојот избор при нарачување, во Забелешка за Нарачка, под делот за податоци.
*За да стигнат производите во првобитна, неоштетена состојба, истите ке бидат соодветно заштитени пред да бидат ставени во декоративната кутија. Откако ке стигнат, можете самите да ги извадите од заштитните обвивки/кутивчиња и да ги распоредите убаво во кутијата (уште поубаво – на ваш начин).

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Подарок за 8ми Март / Селфкеар сет

1.920 ден

Out of stock