Подарок за 8ми Март / Сонувај Будно

Нема на залиха

1.150 ден

Out of stock

Мало подароче за женски кои сонуваат будно. Па после и остваруваат!

Подарокот се состои од:
Афирмации за Правење Чуда
Рачно изработено чинивче за накит Месечина
Честитка “Среќен Ден на Жената„
Декоративно Пакување / window box + декоративни конфети

*Честитката може да биде било која, по твој избор, а истото се однесува и за декоративната трака (опции: црвена, светло розе, пинк, и маслинаста). Пиши нѝ го твојот избор при нарачување, во Забелешка за Нарачка, под делот за податоци.
*За да стигнат производите во првобитна, неоштетена состојба, истите ке бидат соодветно заштитени пред да бидат ставени во декоративната кутија. Откако ке стигнат, можете самите да ги извадите од заштитните обвивки/кутивчиња и да ги распоредите убаво во кутијата (уште поубаво – на ваш начин).

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Подарок за 8ми Март / Сонувај Будно

1.150 ден

Out of stock