Подарок за 8ми Март / Тинтрање

Нема на залиха

2.700 ден

Out of stock

Подарок склопен со непроценливо тинтрање и себе-обожавање на ум.

Подарокот се состои од:
Афирмации за Правење Чуда
Рачно изработени подметачи за чаши х2
Ролер за масажа на лице Месечев Камен
Златна Круна Декоративна Чинија (мала)
Честитка “Обожавам што сум жена„
Декоративно Пакување / basic – декоративна кутија + конфети + декоративна трака + картичка

*Честитката може да биде било која, по твој избор, а истото се однесува и за декоративната трака (опции: црвена, светло розе, пинк, и маслинаста). Пиши нѝ го твојот избор при нарачување, во Забелешка за Нарачка, под делот за податоци.
*За да стигнат производите во првобитна, неоштетена состојба, истите ке бидат соодветно заштитени пред да бидат ставени во декоративната кутија. Откако ке стигнат, можете самите да ги извадите од заштитните обвивки/кутивчиња и да ги распоредите убаво во кутијата (уште поубаво – на ваш начин).

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Подарок за 8ми Март / Тинтрање

2.700 ден

Out of stock