Подарок за Другарки / Џин Сеќавања

Нема на залиха

2.330 ден

Out of stock

Симпатично-необичен подарок за другарка со која делите неизмерна љубов, тон убави спомени за паметење, и ентузијазам за џин.

Подарокот се состои од:
– Декоративно Пакување (кутија со декоративна трака + картичка)
– Честитка “Еј Абе се Сеќаваш ли…„
– Арт Принт Џин Џин со Рамка 15x20cm
– Свеќник Pink Lab, bubbles
– Свеќа Soft, розе
– Свеќа Twisted, розе
– Свеќа Mocha, twist
– Raffaello чоколатца (вкупно 5)
– Џин Beefeater, 2 мали флашички
– Декоративно Гранче Еукалиптус

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Подарок за Другарки / Џин Сеќавања

2.330 ден

Out of stock