Подарок за Неа / Денес ти си Главна

Нема на залиха

2.190 ден

Out of stock

Подарок за кој нема да трчаш на неколку места за да го составиш, а кој сигурно ке ѝ се допадне!
Подарокот се состои од:
– Oversized Маичка со Гепард, Don’t Look Back
– Шоља за Кафе Me Time (лаванда)
– Стегач за Коса Sunset (мал)
– Честитка Денес ти си Главна
– Кутија за Подарок со Декоративна Картичка + Декоративна Трака

*Пред да нарачате пишете нѝ за величина на маичката за да бидеме сигурни дека има во момент или дека доколку нема ке направиме на време за настанот за кој ви е потребен подарокот! Дизајнот на маичката исто може да се смени, но кажете на време.
*Честитката, декоративната картичка и декоративната трака можат да се сменат, по ваш избор (пишете нѝ која избирате во делот Забелешка за Нарачка)

Додатни информации

Тежина 0,72 kg
Димензии 32 × 23,5 × 9 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Подарок за Неа / Денес ти си Главна

2.190 ден

Out of stock