Подарок за Нов Дом – Serve You Well

Нема на залиха

2.600 ден

Out of stock

Подарок за Нов Дом склопен за вистинските љубители на чекање гости и правење собиранки во пријатна, домашна атмосфера со интересна храна. Оние од типот на Моника од Friends и нејзиното “I’m always the hostess”.

Подарокот се состои од:
Дрвен Послужавник Hostess
Тефтер за Рецепти
Свеќа Twisted, розе
Свеќа Vintage, nudes
Свеќа Soft, розе
Чоколатца Рафаело х5
Чоколатца Фереро х5
Декоративно гранче Еукалиптус х1
Декоративни Памукчиња х3
Честитка Само Дома си е Дома (може да биде било која, по твој избор)
Декоративно Пакување со проѕирна фолија + 2 декоративни траки + декоративна картичка (може да бидат по твој избор)

Додатни информации

Димензии 30 × 30 × 8 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Подарок за Нов Дом - Serve You Well

2.600 ден

Out of stock