Подарок за Слава – Hostess Love

Нема на залиха

2.580 ден

Out of stock

Несекојдневен, а секојдневно-корисен подарок за слава за посебните луѓе во твојот живот.

Подарокот се состои од:
– Дрвен Послужавник Hostess (30x30cm)
– Тефтер за Рецепти
– Честитка Среќна Слава
– Свеќа Atmosphere, розе
– Џин Beefeater, 2 мали флашички
– Raffaello чоколатца, х5
– Ferrero Rocher чоколатца, х5
– Декоративно Гранче Еукалиптус
– Декоративно Пакување во проѕирна фолија со машна + картичка Среќна Слава

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Подарок за Слава - Hostess Love

2.580 ден

Out of stock