Подарок за Слава со Флаша Розе

1.770 ден

2 на залиха

Малку поразличен подарок за слава за посебните луѓе во твојот живот. Подарокот се состои од:

– Декоративно Пакување
– Флаша Бело Розе со Налепница Среќна Слава
– Тефтер за Рецепти
– Честитка Среќна Слава
– Свеќа во облик на шишарка (бела)
– Гранче Еукалиптус (вештачко)
– Raffaello чоколатца (вкупно 15 или 1 цела кутија)

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Подарок за Слава со Флаша Розе

1.770 ден

2 на залиха