Рачно Изработени Помпом Лампиони

Нема на залиха

90 ден

Out of stock

Ако сакаш да ја освежиш твојата новогодишна елка и да и го појачаш coziness левелот, шарените, рачно изработени помпом лампиони се права ствар. Меката, бела волница освен што потсеќа на снежни топки и ја доловува winter wonderland атмосферата, истовремено дава и чувство на топлина, додека контрастот на бои разигрува и оживува.

Додатни информации

Димензии 5 × 8 cm

Description

Рачно Изработени Помпом Лампиони

90 ден

Out of stock