Розе Елкичка со Сијаличка

Нема на залиха

320 ден

Out of stock

Украси си го омиленото ќоше дома и направи го посимпатично со мала розе елка. За екстра cozy вајб пушти ја нека свети.

Додатни информации

Тежина 0,26 kg
Димензии 8 × 16 cm

Description

Розе Елкичка со Сијаличка

320 ден

Out of stock