Розе Куќичка за Свеќа

Нема на залиха

380 ден

Out of stock

Розе керамичката куќичка е од оние новогодишни украси кои слободно можеш да ги оставиш изложени и после празниците. Каде и да и најдеш место, куќарката ке го направи далеку посимпатично и топло.

Додатни информации

Тежина 0,32 kg
Димензии 9 × 6,5 × 14 cm

Description

Розе Куќичка за Свеќа

380 ден

Out of stock