Sandy Rose Вазна

Нема на залиха

650 ден

Out of stock

Додај пустински вајб во твојот дом со Sandy Rose вазна во облик на шише со песочна текстура.

Додатни информации

Тежина 0,39 kg
Димензии 8 × 21 cm
Шифра: ЗДВ0004 Категории: , , Тагови: , , , ,

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sandy Rose Вазна

650 ден

Out of stock