Сет Подарок за Неа – Честито Дипломирање Little Miss

1.790 ден

3 на залиха

Подарокот се состои од:

– Шоља за Кафе Tranquility, розе
– Честитка Честито Дипломирање
– А5 Тефтер Feel Good – Little Miss Нема Паника Имам План
– Декоративно Гранче Еукалиптус (минт-бело)
– Две декоративни цветчиња
– Бифитер џин – 0,05л
– Рафаело – Сет од 4 чоколадца
– Турско Кафе Блек Енд Изи и Кафе Инста Гранд – 3 во 1
– Кутија за Подарок (Window box, large 34,5 x 25,5 x 7,5см) со Декоративни Картичка, Трака и Хартија за Полнење

*Честитката, декоративната картичка и декоративната трака можат да се сменат, по ваш избор (пишете нѝ која избирате во делот Забелешка за Нарачка)
Доколку не изберете, траката и картичката ке бидат во склад со боите и темата на самиот подарок.

Додатни информации

Димензии 34,5 × 25,5 × 7,5 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Сет Подарок за Неа - Честито Дипломирање Little Miss

1.790 ден

3 на залиха