Сет Подарок – Yellow

1.740 ден

2 на залиха

Подарокот се состои од:

– Голема керамичка вазна Амстердам, пастел (old rose)
– Шоља за Кафе/Чај Tulip, жолта
– ИнстаГранд Кафе Капучино Ванила +Турско Кафе Блек енд Изи
– Декоративно Цвеќе (снопче)
– 15 Мини Чоколатца Најлепше Жеље
– Честитка Само Напред
– Кутија за Подарок Window Box, square со Декоративно Полнење, Декоративна Картичка + Декоративна Трака

*Честитката, декоративната картичка и декоративната трака можат да се сменат, по ваш избор (пишете нѝ која избирате во делот Забелешка за Нарачка)
Доколку не изберете, траката и картичката ке бидат во склад со боите и темата на самиот подарок.

Додатни информации

Димензии 25,5 × 25,5 × 10,5 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Сет Подарок - Yellow

1.740 ден

2 на залиха