Шарен Помпом Лампион L

Нема на залиха

250 ден

Разиграј ја твојата новогодишна елка и додај и’ боја со рачно изработените помпом лампиони. Бидејќи се правени рачно (и со многу љубов) и од различни типови волница, големината на помпом лампионите може да варира до 1 см. На лагер ги имаме следните големини: XS – 4.5cm, S – 5cm, M – 6.5cm, L – 8.5cm, XL – 10.5cm, XXL – 12.5cm.

Додатни информации

Димензии 8,5 cm
Помпом Варијација

зелен + розе + маслинка, пинк + зелен + маслинка, розе + неон пинк + тиркиз, розе + цигла

Description

Имајте во предвид дека доколку немаме готови помпом лампиони во моментот кога нарачувате, ке ни’ треба време да ги изработиме, па времето на достава ќе се разликува од вообичаените 1 до 5 дена, но ќе бидете известени за потребното време на изработка и за времето на испорака. За подетални информации контактираје не на инстаграм – @shopfrankly.

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Шарен Помпом Лампион L

Додај во кошничка