Шоља за Чај Малиот Принц, Лисица и Роза

Нема на залиха

Original price was: 350 ден.Current price is: 315 ден.

Out of stock

Потсети се на детската отвореност, невиност и љубов кон животот секогаш кога ке си пинеш чајче/кафенце од Малиот Принц шољите.

Додатни информации

Тежина 0,46 kg
Димензии 12 × 8 × 12,5 cm

Description

Шоља за Чај Малиот Принц, Лисица и Роза

Original price was: 350 ден.Current price is: 315 ден.

Out of stock