Шоља за Кафе Big Coffee Break

Нема на залиха

460 ден520 ден

За деновите во кои е потребна гооолема шоља кафе и исто таква пауза.

Собира 350мл.

Додатни информации

Тежина N/A
Димензии N/A
color

,

Шифра: N/A Категории: , , , Тагови: , , ,

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Шоља за Кафе Big Coffee Break

Додај во кошничка