Шоља за Кафе – Me Time

500 ден

*собира +/- 250мл

Додатни информации

Тежина 0,39 kg
Димензии 15 × 8 × 8 cm
color

, ,

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Шоља за Кафе - Me Time

Додај во кошничка