Скандинавски Дедо Мраз

Нема на залиха

500 ден

Out of stock

Ако си љубител на скандинавскиот стил плус океј ти е малку розевко ваму и таму низ дома, тогаш дај му топол дом на овој скандинавски дедо мраз. Уште подобро, спречи една врска на далечина да пропадне и однеси си ја и скандинавската баба мразица со вас.

Додатни информации

Тежина 0,33 kg
Димензии 13 × 45 cm

Description

Скандинавски Дедо Мраз

500 ден

Out of stock