Spaced Out Шоља

Нема на залиха

Original price was: 400 ден.Current price is: 360 ден.

Out of stock

За сите спејс-ентузијасти и љубители на добра шоља кафе/чај.

Додатни информации

Тежина 0,43 kg
Димензии 12,5 × 9,5 × 9,5 cm
Шифра: ЗДШ0026 Категории: , , , Тагови: , , , , ,

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Spaced Out Шоља

Original price was: 400 ден.Current price is: 360 ден.

Out of stock