Тањирче со Слонче

Нема на залиха

350 ден

Out of stock

Симпатично место за твоите ланчиња, прстени, шноли, и други женски дрангулии. Супер како новогодишен подарок за најдобрата другарка, колешка од работа, асистентка на факултет…

Додатни информации

Тежина 0,21 kg
Димензии 9 × 12 cm

Description

Тањирче со Слонче

350 ден

Out of stock