Големо Тањирче во Облик на Јаболко

Нема на залиха

600 ден

Out of stock

Освен што ке освежи и разигра некое ќоше од твојот дом, тањирчево одлично ке ти се најде за часовникот, менѓушите, стегачот, и/или сите оние ситници кои ги имаш, кои си немаат свое место.

Додатни информации

Тежина 0,47 kg
Димензии 13 × 19 cm

Description

Големо Тањирче во Облик на Јаболко

600 ден

Out of stock