Мало Тањирче во Облик на Јаболко

Нема на залиха

Original price was: 400 ден.Current price is: 360 ден.

Out of stock

Освен што ке освежи и разигра некое ќоше од твојот дом, тањирчево одлично ке ти се најде за твоите омилени стварчиња, како часовникот, менѓушите, стегачот, и слично, кои си немаат свое место.

Додатни информации

Тежина 0,38 kg
Димензии 10 × 15 cm

Description

Мало Тањирче во Облик на Јаболко

Original price was: 400 ден.Current price is: 360 ден.

Out of stock