Terrazzo Чинија

Нема на залиха

Original price was: 580 ден.Current price is: 520 ден.

Out of stock

“Со телото тука, со мислите негде во Италија, се кријам од жешкото во дебела ладовина на тераса од камен и ладен terrazzo под. И јадам.“

Додатни информации

Тежина 0,49 kg
Димензии 20 × 1,8 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Terrazzo Чинија

Original price was: 580 ден.Current price is: 520 ден.

Out of stock