Terrazzo Шоља

Нема на залиха

350 ден

Out of stock

“Со телото тука, со мислите негде во Италија, се кријам од жешкото во дебела ладовина на тераса од камен и ладен terrazzo под. И јадам.“

Додатни информации

Тежина 0,28 kg
Димензии 11,5 × 8,5 × 10 cm
Шифра: ЗДШ0030 Категории: , , Тагови: , , ,

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Terrazzo Шоља

350 ден

Out of stock