Terrazzo Здела

Нема на залиха

370 ден

Out of stock

“Со телото тука, со мислите негде во Италија, се кријам од жешкото во дебела ладовина на тераса од камен и ладен terrazzo под. И јадам.“

Шифра: ЗДД0016 Категории: , , Тагови: , , , , ,

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Terrazzo Здела

370 ден

Out of stock