The Irregulars Вазна Емералд

Нема на залиха

Original price was: 900 ден.Current price is: 765 ден.

Out of stock

The Irregulars вазната постои за да му се спротивстави на едноличното, едноставното, здодевното, и одлично го прави тоа. Со цвеќе во неа, или без.

Додатни информации

Тежина 0,57 kg
Димензии 16 × 19 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The Irregulars Вазна Емералд

Original price was: 900 ден.Current price is: 765 ден.

Out of stock