Вазна со Рачка

Нема на залиха

365 ден467 ден

Едноставна, а сепак приметлива – вазна која ке додаде елеганција и стил на секаков простор.

Додатни информации

Тежина N/A
Димензии N/A
color

, ,

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Вазна со Рачка

Додај во кошничка