Златна Куќичка за Свеќа

Нема на залиха

360 ден

Out of stock

Златната порцеланска куќичка за свеќа додава пријатно чувство на топлина каде и да ја ставиш.

Додатни информации

Тежина 0,51 kg
Димензии 10 × 8 × 19 cm

Description

Златна Куќичка за Свеќа

360 ден

Out of stock