главна

1 Product

Филтри
 • Нема на залиха
  2.190 ден

  Подарок за кој нема да трчаш на неколку места за да го составиш, а кој сигурно ке ѝ се допадне!
  Подарокот се состои од:
  – Oversized Маичка со Гепард, Don’t Look Back
  – Шоља за Кафе Me Time (лаванда)
  – Стегач за Коса Sunset (мал)
  – Честитка Денес ти си Главна
  – Кутија за Подарок со Декоративна Картичка + Декоративна Трака

  *Пред да нарачате пишете нѝ за величина на маичката за да бидеме сигурни дека има во момент или дека доколку нема ке направиме на време за настанот за кој ви е потребен подарокот! Дизајнот на маичката исто може да се смени, но кажете на време.
  *Честитката, декоративната картичка и декоративната трака можат да се сменат, по ваш избор (пишете нѝ која избирате во делот Забелешка за Нарачка)