Back in Stock

4 Products

Филтри
 • -13% Off
  Original price was: 480 ден.Current price is: 420 ден.

  Ова мало, симпатично, рачно-изработено тањирче во облик на месечина е совршено за сите мали нешта кои ги обожаваш, а лесно се губат, како прстенчиња, шнолки, обетки, итн.

  *Месечинката е изработена рачно од талентираната Ана Молкоска.
  *ја добивате заедно со мини картичката Once a Dreamer Always a Dreamer.

 • Нема на залиха
  1.700 ден

  Совршен подарок за јаките пи*ки кои ти будат храброст и љубов!

  Подарокот се состои од:
  Арт Принт Sade (soldier of love) + рамка 20х25см
  Афирмации за Правење Чуда
  Рачно изработено чинивче за накит Месечина
  Честитка “Јака Пи*ка„
  Декоративно Пакување / basic (декоративна кутија + конфети + декоративна трака + декоративна картичка

  *Честитката може да биде било која, по твој избор, а истото се однесува и за декоративната трака (опции: црвена, светло розе, пинк, и маслинаста). Пиши нѝ го твојот избор при нарачување, во Забелешка за Нарачка, под делот за податоци.
  *За да стигнат производите во првобитна, неоштетена состојба, истите ке бидат соодветно заштитени пред да бидат ставени во декоративната кутија. Откако ке стигнат, можете самите да ги извадите од заштитните обвивки/кутивчиња и да ги распоредите убаво во кутијата (уште поубаво – на ваш начин).

 • 1.140 ден

  Секси подарок за секси дупиња. Женски И машки.

  Подарокот се состои од:
  The Squeeze / Арт Принт во рамка 15х20см
  Цициња / Арт Принт во рамка 15х20см
  Честитка Your Butt
  Декоративно Пакување / basic – кутија + декоративна трака + декоративна картичка за подарок

  *Ако сакаш подарокот да биде повеќе во твој стил, избери си декоративната картичка од сликите, а декоративната трака може да биде црвена, светло розе, пинк (како буквите), и маслинаста. Пиши нѝ го твојот избор при нарачување, во Забелешка за Нарачка, под делот за податоци.
  *За да стигнат производите во првобитна, неоштетена состојба, истите ке бидат соодветно заштитени пред да бидат ставени во декоративната кутија. Откако ке стигнат, можете самите да ги извадите од заштитните обвивки/кутивчиња и да ги распоредите убаво во кутијата (уште поубаво – на ваш начин).