Нови Арт Принтови

Подароци

за кои нема да трчаш на 100 места за да ги составиш, а сигурно ке предизвикаат мнооооогу радости кога ке ги подариш.

 • Нема на залиха
  1.650 ден

  Совршен секси подарок за твојот дечко/вереник/сопруг.

 • 2.600 ден

  Роденденски подарок за јаките женски со добра смисла за хумор.

  Подарокот се состои од:
  – Златна Кутија за Накит
  – Стегач за Коса Cotton Candy, мал
  – Честитка за Роденден You Old Bitch
  – Window Box Кутија за Подарок со Декоративна Картичка + Декоративнa Трака

  *Честитката, декоративната картичка и декоративната трака можат да се сменат, по ваш избор (пишете нѝ која избирате во делот Забелешка за Нарачка)

 • 1.140 ден

  Секси подарок за секси дупиња. Женски И машки.

  Подарокот се состои од:
  The Squeeze / Арт Принт во рамка 15х20см
  Цициња / Арт Принт во рамка 15х20см
  Честитка Your Butt
  Декоративно Пакување / basic – кутија + декоративна трака + декоративна картичка за подарок

  *Ако сакаш подарокот да биде повеќе во твој стил, избери си декоративната картичка од сликите, а декоративната трака може да биде црвена, светло розе, пинк (како буквите), и маслинаста. Пиши нѝ го твојот избор при нарачување, во Забелешка за Нарачка, под делот за податоци.
  *За да стигнат производите во првобитна, неоштетена состојба, истите ке бидат соодветно заштитени пред да бидат ставени во декоративната кутија. Откако ке стигнат, можете самите да ги извадите од заштитните обвивки/кутивчиња и да ги распоредите убаво во кутијата (уште поубаво – на ваш начин).

Б Е С Т С Е Л Е Р И

 • 490 ден

  Тефтер за да си ги запишеш сите твои омилени рецепти. Одлична идеја и како подарок за блиските кои обожаваат да готват, сакаат да ги угостуваат блиските со превкусни јадења, или пак оние кои допрва почнуваат со авантурите во кујна.

  Тефтерот е во А5 димензија, има 80 листа, и има заштитна проѕирна фолија, зошто знаеме дека работите во кујна знаат брзо да станат messy. Внатрешниот дизајн е чист и едноставен со цел да можеш да ги запишеш внатре и оние поголеми и покомплицирани рецепти, како и најбитните работи поврзани со нив.

 • Нема на залиха
  1.950 ден

  Подарок за кој нема да трчаш на неколку места за да го составиш, а кој сигурно ке му се допадне на оние на кои ке им го подариш.

  Подарокот се состои од:
  – Oversized Маичка со Гепард, Don’t Look Back
  – Шоља за Кафе Me Time (форест грин)
  – Честитка Денес ти си Главен
  – Кутија за Подарок со Декоративна Картичка + Декоративна Трака

  *Пред да нарачате пишете нѝ за величина на маичката за да бидеме сигурни дека има во момент или дека доколку нема ке направиме на време за настанот за кој ви е потребен подарокот!
  *Честитката, декоративната картичка и декоративната трака можат да се сменат, по ваш избор (пишете нѝ која избирате во делот Забелешка за Нарачка)

 • 270 ден300 ден

  Разиграј ја твојата коса со тотално необичен и впечатлив стегач.

 • 1.300 ден

  Ако Bowie ти значи било што, ова е маицата за тебе. Ако пак имаш некој близок кој го обожава, ова е перфектниот подарок за неа/него.

  100% памук

  *маицата на сликава е број S
  *доколку во момент немаме на залиха, маичката која ја избравте ке биде испратена за достава во рок од 5-10 дена.

Зошто да купуваш од Френкли?

Кога купуваш од Френкли, ти поддржуваш еден млад бизнис и воедно one-(relatively young)-woman-show со едноставни цели – да креира автентични и интересни производи кои инспирираат и слават љубов, другарство, нови и среќни почетоци, храброст, несебичност, и не најмалку важно драги гледачи купувачи, смешки.

Френкли е регистрирана фирма и како онлајн продавница ги користиме услугите на НЛБ банка. Сите трансакции направени тука во шоп се во целост безбедни, а вашите лични податоци заштитени. При плаќање, средствата одат во резервирани, а откако ке сме сигурни дека сте задоволни од производот кој сте го нарачале, тогаш ги повлекуваме. Во спротивно ви ги враќаме назад. Нема трте-мрте.

Освен што се трудиме да понудиме уникатни и интересни производи, и да останеме креативни и автентични во секој поглед, посветени сме и на тоа да производите кои ги нарачувате ви стигнат неоштетени и за брзо време. Праксата нѝ покажува дека производите пристигаат на наведените адреси во рок од 1-3 работни дена.

Дома е кај што е сѐ по твое.

секојдневни моменти

мали луксузи

 

Gift Accessories

Додај им различност, стил и карактер на твоите подароци со некои од нашите симпатични додатоци.

Декоративни Картички

за подарок

one of a kind

Честитки

за големи радости

Подарок Пари

на персонален, cute начин.

Ч Е С Т И Т К И

Скроз уникатни честитки за скроз уникатни луѓе, све со многу чувство.

business to business

Нашите честитки во твојата продавница?